وبلاگستان حقوقی

وبلاگستان حقوقی

 


طلاق مي‌خواهم، شوهرم جوان‌تر از سنش است و مورد توجه زن‌ها!

زني در دادگاه خانواده گفت: همسرم 40 سال سن دارد اما ظاهرش گوياي سنش نيست، زيرا به قدري به خود مي‌رسد كه گويي پسر جواني است و همين امر من را نگران كرده است.

به گزارش خبرنگار حقوقي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، زني با چهره‌اي كه حكايت از اضطراب فراوان داشت وارد دادگاه شد و خطاب به قاضي، دليل جداي‌اش را اين‌گونه بيان كرد: همسرم 40 سال سن دارد، اما به قدري به وضع ظاهري خود رسيدگي مي‌كند كه حتي 30 ساله هم به نظر نمي‌رسد. من با اين مساله مشكل دارم، زيرا اين امر من را نگران مي‌كند.

وي افزود: ظاهر همسرم به قدري جوان‌تر از سنش است كه هميشه در مهماني‌ها من را ناراحت مي‌كند، زيرا همه‌ي خانم‌هاي حاضر در مهماني توجه ويژه‌اي به او دارند و زماني كه از وي مي‌خواهم، در شان سنش لباس بپوشد، اعتراض مي‌كند و نمي‌پذيرد.

شوهر اين زن نيز كه از اظهارات همسرش ناراحت شده بود خطاب به قاضي گفت: در خانواده ما داشتن موي سفيد ارثي است. من نمي‌خواهم با داشتن اين ارث، زودتر پير به نظر برسم و به همين دليل موهاي خود را رنگ گياهي مي‌كنم، اما فكر نمي‌كنم اين مساله آن‌قدر بزرگ باشد كه همسرم را به جدايي راضي كرده است.

وي با بيان اينكه همسرم از من مي‌خواهد هميشه كت و شلوار بر تن كنم، گفت: من به دليل شغلي كه دارم درتمام ساعات اداري كت و شلوار مي‌پوشم اما زماني كه از اداره خارج مي‌شوم تمايل به استفاده از شلوار جين و كت چرم يا هرگونه لباسي كه شبيه كت و شلوار نباشد دارم، اما همسرم به من با اعتراض مي‌گويد كه اين‌گونه پوشش‌ها در شان سن من نيست و نبايد از كت چرم استفاده كني.

مرد ادامه داد: ‌گاهي اوقات از همسرم مي‌خواهم كه با يكديگر به گردش برويم اما هر بار با بهانه تراشي‌هاي مختلف امتناع مي‌كند و زماني كه من با دوستانم به گردش مي‌روم من را متهم به بي‌توجهي نسبت به خود مي‌كند، در حالي كه بي‌توجهي‌هاي او باعث شده است كه من اوقات فراغت خود را با دوستانم بگذرانم.

وي در ادامه يادآور شد: هر زمان كه به منزل باز مي‌گردم زنم با پرسش سوال‌هاي مختلف من را عصباني و متهم به ازدواج مجدد مي‌كند، در حالي كه بعد از گذشت چند ساعت خودش اعتراف مي‌كند كه چنين تهمتي را فقط به علت عصبانيت فراوان مطرح كرده است.

زن 32 ساله نيز در ادامه گفت: همسرم با افرادي معاشرت مي‌كند كه كوچكتر از وي هستند و من اين اضطراب را دارم كه آنها همسرم را گمراه كنند اما همسرم هيچ‌گاه متوجه نگراني‌هاي من نمي‌شود.

به گزارش ايسنا، قاضي دادگاه حكمي مبني بر طلاق صادر نكرد و خطاب به زوج جوان گفت: مشكل شما آن‌قدر پيچيده نيست كه تنها راه حل آن جدايي باشد. شما مي‌توانيد اين مساله را با كمي تامل حل كنيد، زيرا زندگي با ارزش‌تر از آن است كه بخواهيد تنها به دليل اختلاف سليقه از يكديگر جدا شويد.


نوشته شده توسط mohammad در سه شنبه 11 بهمن 1390 ساعت 9:27:06 PM

 
کلمه کاربری
رمز عبور
مرا به خاطر بسپار

 
 

ورود با امنیت بالا

عصویت در گوهردشت

بازیابی رمز عبور یا کلمه کاربری

: نظر ها
    
http://7aseman.gohardasht.com
جمعه 14 بهمن 1390   1:22:35 AM

مرسی زیبا بود

Like

    
http://bina007.gohardasht.com
سه شنبه 11 بهمن 1390   10:58:16 PM

تو این دوره زمونه دیگه زنها به هر بهانه ای می خوان طلاق بگیرن...واقعا زمونه بدی شده

Like

 

 

 


آخرین مطالب


سند کوتاه ترین دوران ازدواج به نام چه کسانی خورده است؟
زن رمال برای نجات فرزندان یکی از مراجعانش از دست جن ها900میلیون تومان از او گرفت
کلاهبرداری عجیب با استفاده از پیامک تبلیغاتی
شگرد جوان خوش تیپ برای انتقال پول از کارت بانکی افراد
تجاوز به دختری که بالای درخت زندگی می‌کرد
خواستگاری و نامزدی در قانون مدنی
گله از فراق یاران و جفای روزگاران
پسرساله:بامعرفی خودم به عنوان دختر درشبکه های مجازی،پسرها را سرکار می گذاشتم و ازآنها پول می گرفتم
کلاهبرداری اینترنتی:ممکن است ارثیه ام را به دلارتبدیل کنی و به حسابم بریزی؟حق احمه ات هم محفوظ است
زندگی تلخ دو خانواده
نمایش سایر مطالب قبلی

: پيوندهاي وبلاگ

وبلاگستان حقوقی

: آمار وبلاگ

171461
بازدید

17 بازدید امروز

473 بازدید دیروز

979 بازدید یک هفته گذشته

Powered by gohardasht.com

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

 
Powered by Gohardasht